I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Caroline Hastings
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Kendall Stevens
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Isabella Knight
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Admin
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
David Steele
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Aaron Barry
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Jared Lewis
Samuel Boyd Hardin Vote_lcapSamuel Boyd Hardin Voting_barSamuel Boyd Hardin Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Samuel Boyd Hardin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Samuel Boyd Hardin

Samuel Boyd Hardin


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Apr. 08.

Samuel Boyd Hardin Empty
TémanyitásTárgy: Samuel Boyd Hardin   Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 10:13 am




SAMUEL BOYD HARDIN


"Ha segítséget kérsz, hogy bajban vagy! Oda megyek, és ha padlót is fogok, ömlik belőlem a vér, akkor is felállok és ha kell meghalok érted!"







Fontos tudnivalók


Név:Samuel Boyd Hardin

Kor:28

Születés ideje, helye:1984. 07. 02. Valahol a nagyvilágban

Csoport, titulus: Tanár; Bad Boy

Play by:Rick Malambri



Kívül & Belül


Kívül:Láttatok már férfit? Na az vagyok, kívül és belül is. Barna haj, barna szem, tökéletes fogsor, csábító mosoly. Kb 198cm magasság a földtől, izmok feszülnek a ruha alatt... Ja a ruhák, tanár lévén igyekszem nem túl ledér öltözetet viselni, legalábbis az iskola falain belül, mert kívül meg igazából bármi, főleg edzésnél nem nézne ki jól egy öltöny kombináció. Néha kis borosta fedi az arcomat, de sokak szerint tökéletes. Bánom is én.

Belül:Érzések, egy pasinál?Ugyan kérlek ne nevettess... Inkább csak had mondjak annyit, hogy ha már elértél nálam egy olyan szintre, hogy megbízok benned, akkor minden jóra számíthat. Egyébként az idegenekkel tahó vagyok, olykor paraszt... De ez a hölgyekre nem vonatkozik. A többiben ismerj meg... Minden ember változik, a külső ingerek hatására. Én is fogok még.



A múltam egy része...


Kora hajnal volt még, úgy tíz óra felé járt. Épp a másik oldalamra fordulva aludtam volna tovább, mikor a predator beviharzott a szobába.
-Sam! Sam! Kellj fel azonnal! – Sylvia visító hangja töltötte be a szobát. Hogy kizárjam irritáló nyekergését, a fejemre húztam a takarót.
-Tudod te mennyi az idő? Vár a munka, már így is elkéstél! – Hajthatatlanul próbálkozott tovább, én pedig úgy tettem, mint aki nem is hallja. Egy perccel később, lerántotta rólam a takarót.
-Megőrültél? Meg akarsz halni? – Ültem fel hirtelen és nyuszikkal díszített boxerban ordibáltam rá. Kezemmel felé kapkodva igyekeztem visszaszerezni a takarót, de fürgesége miatt, nem arattam sikert. Helyette a nagy harc következményeképp, fejjel lefelé a földre zuhantam. Szerencsére kezeim megakadályozták, hogy értékes kobakomban kár essen. Asszisztensem meglepett, mosolygós ábrázatát kihasználva, kikaptam kezéből a test melegítésére szolgáló anyagot és visszaugrottam az ágyba.
-Hagyj aludni! – Ezzel hátat fordítottam és ismét kényelembe helyeztem magam, de az ezredes nem hagyta ennyiben a dolgot. Elkapta a lábaimat és húzni kezdett. B*romi erős nő létére. Két kezemmel megragadtam az ágykeretet és minden erőmmel csimpaszkodtam.
-Nem megyek dolgozni! Álmos vagyok, alszom! – Kiabáltam, amíg ő ráncigált. Végül gyengének bizonyultam, így ismét a földön végeztem.
-Ébren vagyok, most boldog? –Tértem át a munkában használatos magázódásra és duzzogó ábrázattal a fürdő felé indultam.
-Készítsen reggelit!- Szóltam vissza az ajtóból, majd beléptem a fürdésre alkalmatos helységbe.
-Igen is, Igazgató úr! – Jött a túlzottan kedves válasz amitől, mint mindig, most is felállt a szőr a hátamon. Mindig úgy éreztem, hogy a kedves arca jóval félelmetesebb a parancsolónál.
-Hol a ruhám? – Morgolódó kérdésem a csukott ajtón át közelítette meg a nőt.
-Az ágyán megtalálja, ha kész, jöjjön reggelizni! A konyhában várom! – Erre már nem volt mit mondanom, inkább ledobtam a gatyám és beálltam a tus alá. Azon járt az agyam, hogy ma, hogy cselezzem ki a predatort. Egyetlen sejtem sem kívánt munkába menni, ezért kénytelen voltam szökési terven gondolkozni. Fél óra múlva öltönyben, nyakkendővel a kezemben kocogtam le a lépcsőn.
-Ezt nem veszem fel! – Repítettem a férfias nyakbavalót Sylvia felé és ezzel a lendülettel, le is huppantam a konyhaasztalhoz tartozó székbe. Hatalmas grimaszokat vágva vettem szemügyre a menüt, majd mindent odébb tova a kávéért nyúltam.
-Elment az étvágyam és foltos a cipőm! – Felemeltem egyik zokniba bújtatott lábam, ezzel ösztönözve a titkárnőm, hogy azonnal keresse meg az említett lábbelit és tisztítsa meg. Természetesen azonnal elindult a cipős szekrény irányába, ellenkezés nélkül. Akár mennyire utáltam, hogy mindig nyaggat, be kellett ismernem, hogy a munkáját tökéletesen végzi. Ráadásul a türelme egyszerűen határtalannak bizonyult. Amíg ő elfordulva tevékenykedett, én kivettem egy két literes szénsavas üdítőt a hűtőből és őrült iramban rázni kezdtem. Mikor már úgy véltem megfelelően megbolygattam a buborékok életét, gyorsan visszatettem a hűtőbe és felvettem előző ülő pozícióm. Sylvia nem sokkal később tért vissza, kezében a patyolat tiszta cipőmmel. Miközben szófogadóan belebújtam a lábbelibe, ő erőszakosan a nyakamra tekerte a nyakkendőm és precízen megkötötte.
-Szomjas vagyok! Narancsot kérek! – Adtam ki az utasítást pókerarccal, belekortyoltam a kávémba és csendesen figyeltem, ahogy előszedett egy poharat, majd az említett üveget. Megcsavarta a tetejét és….. Placcs… az egész nőt és a fél konyhát ellepte a ragadós folyadék. Annyira röhögni kezdtem, hogy az orromon is kávé fojt. Jó ideig tartott ez a görcsös öröm.
-Mit művelt? Így nem mehetünk dolgozni! – Miután lenyugodtam, rosszalló ábrázattal kezdtem beszélni, de képzeletben vállon veregettem magam. Ma sem mászok fel a századikra…
-Takarítson fel, én lemosom magamról ezt a dzsuvát!- Néztem le arra a három borzalmas üdítőpöttyre, amiből kettő a ruhámon, egy pedig a kezemen pihent. Undorodva, de jókedvűen futottam fel az emeletre.

template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Samuel Boyd Hardin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Samuel Boyd Hardin   Samuel Boyd Hardin I_icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:59 pm




Elfogadva!


Már nagyon vártalak ám!!! Nem gondoltam volna, hogy túlszárnyalod az elképzeléseimet, de megtetted. Nagyon örülök neked!!! Foglalj avit és már játszhatunk is!

Vissza az elejére Go down
 
Samuel Boyd Hardin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samuel Boyd Hardin irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: