I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Caroline Hastings
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Kendall Stevens
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Isabella Knight
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Admin
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
David Steele
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Aaron Barry
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Jared Lewis
Hosszú folyosó  Vote_lcapHosszú folyosó  Voting_barHosszú folyosó  Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Hosszú folyosó  I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Hosszú folyosó  I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Hosszú folyosó  I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Hosszú folyosó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:05 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:40 pm

viviana & stella


Szinte rohanva tettem meg a kocsim és az iskola közötti utat, féltem, hogy elkések, még csak az órámra sem pillantottam, pedig, ha megtettem volna, rájövök, hogy a csengetésig még van tíz perc. Iskola előtt beugrottam Drakehez, mindig ezt teszem, hiszen a menyasszonya korán reggel elmegy dolgozni, így kettesben lehetünk.

Halvány rózsaszín színű ruha volt rajtam, egy harisnyával, és egy hozzá passzoló színű magassarkúval, ami sietés közben nem nagyon akaródzott nekem engedelmeskedni, de a végére csak-csak beadta a derekát. Mindenki hallhatta, hogy közeledek, hiszen a cipő vadul kopácsolt a csempén, amivel az iskola alja ki volt rakva. Befordultam a folyosóra, és meglepődve vettem észre, hogy az még tele van. Táskámból előhúzom a telefonomat, és rápillantok. Óriási sóhaj hagyja el a számat. Egyrészt a megkönnyebbülés, másrészt pedig amiatt, hogy teljesen feleslegesen siettem. Így lassabb tempóval a szekrényemhez lépdeltem. Ott állt Viviana is. Az ő szekrénye közvetlen az enyém mellett volt. Halványan rámosolyogtam, olyan köszönésképpen, majd kinyitottam a szekrényt, és kivettem belőle a könyvet, ami az órára kell. Történelem lesz az első órám. –Tudatosult magamban. A történelem, az jó. Legalább is olykor-olykor. Becsuktam az ajtót, és Vivre néztem.
- Hogy vagy? –kérdeztem felsóhajtva, arra az ügyre utalva. Elvégre, az minket nap-mint nap nyomaszt, és kísért, nem hinném, hogy túl jól van ilyenkor az ember. Kezdek én is szétesni már, a szó legszorosabb értelmében, attól függetlenül, hogy kívülről mennyire erősnek is tűnök. Próbáltam értelmes fejet vágni, bár az idegesség, a késés miatt még mindig kiülhetett az arcomra, és biztos vagyok benne, hogy tükröződött is, bár igyekeztem azt eltüntetni róla. Ismét elmosolyodtam, de csak mert eszembe jutott Drake. Ő volt az egyetlen, aki el tudta feledtetni velem az ügyet, és ezért hálás voltam neki. Fáj, hogy nem mondhatom el a lányoknak, de biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyedüli a lányok közül, akinek hasonló titka van. Bár, ki tudja…
- Suli után elmehetnénk valamerre négyen, úgy leengedésképpen. – vetem fel ötletként, majd elmosolyodom.
- Persze, csak ha ráértek. –vonom meg a vállamat. Én személy szerint ráérek, remélem ők is. Jól jönne egy kis kikapcsolódás. Egy mozi, vagy egy kaja valahol. Rég tartottunk olyan igazi csajos estét…
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 3:07 pm




Stella & Viv

Ébresztőórám idegesítő csörgésére ébredtem. Az éjjel sikeresen betornásztam magam nagy ágyam közepére, ezért nem értem el azt a szemetet. Dög voltam kimászni az ágyból, hogy lekapcsoljam, de magától nem akart elhallgatni. Egy idegesebb lettem, míg végül ledobtam magamról a takarót, megfogtam a vekkert és nekidobtam a falnak. Még ezután sem akart csendben maradni, pedig láttam pár darabot kiröppenni belőle.
Mérgesen kipattantam az ágyból és még párszor átszteppeltem rajta, mire sikerült elhallgattatni. Immár csend honolt a szobában, ezért gondoltam vissza fekszem még, de mikor megláttam az ágyamat, inkább letettem róla. Sikerült a vekkernek felébresztenie.
Jó idő volt, ezért a szoknyánál maradtam. Szerettem sokat tökölni az öltözködéssel, de valamiért azon a reggel nem volt kedvem. Kiválasztottam az aznapi öltözékemet aztán mikor kész voltam, már mentem is a suliba.
Egész jó kedvem volt, hiszen a rémálmaim elég ritkán jöttek vissza. Azóta az este óta, álmok zargattak, de ahogy lassan megnyugszom, úgy az álmok is kezdenek ritkulni. Mindannyiunkat megviselt. Engem meg pláne, mert az én ostobaságom miatt, tudják, hogy kik vagyunk. Ezért mindig figyelnünk kell a hátunk mögé.
Próbálok normális tini maradni, mosolyogni a világra, titokban tartani a dolgokat. Elég nehéz, de nem mutatom a világnak, hogy igenis valamit rejtegetek.

Az iskolába érve, egyből szekrényemhez mentem, hogy kivegyem a szükséges tankönyveket. Stellát láttam meg közeledni, mire hatalmas mosoly terült el az arcomon. Egyik legjobb barátnőm, aki szintén ott volt azon az estén.
Nem tűnt túlságosan lelkesnek, főleg a hogy vagy kérdést követően. Tudtam mire a kar kilyukadni, de nem szívesen beszéltem a dologról.
- Egész jól - bólintottam, és bevágtam a táskámba a töri könyvet. - Reggel sikerült kinyírnom a vekkerem... már megint.
Azt hiszem, ebben a hónapban ez volt a harmadik óra, mit sikerült az örök vadászmezőkre száműznöm. Mit tagadjam, soha nem szerettem, ha ébresztenek.
Néztem Stell arcát, ami koránt sem a szokásos volt. Kezdtem kicsit aggódni érte.
- Veled minden rendben? - Úgy tettem fel a kérdést, hogy hangomban ne lehessen érezni az aggodalmat. Így is tudja, hogy mindannyiukért aggódom, főleg az az este után.
- Természetesen - mondtam határozottan, hatalmas mosollyal. - Mindenféleképpen el akarok menni vásárolni. Kell vennem egy új ébresztőórát. - A mondat végére halkan fel nevettem, de a csengő fülsértő, és idegesítő zaja, azonnal lehervasztotta rólam a mosolyt. - Miért kell a suliba ilyen csengő? Kikészíti a fülem.
Nyűgös voltam, ezért nyafogni volt kedvem. Biztos voltam benne, hogy barátnőm megszokta már tőlem, ezért nem zavartattam magam. Lassan el is indultam a tanterem felé.
- Hol voltál tegnap? Úgy volt, hogy mozimaraton lesz nálunk. Csak te hiányoztál - kérdeztem, egy apró fintorral. - Jobb lenne, ha te is beköltöznél Care, apjának a vendégházába. Sokkal jobb, mint szülőkkel és akkor te is ott lehetnél velünk.
Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 5:02 pm



caroline & viviana & stella


Egész jól van. Bólintok. Majd halkan felnevetek. Megint?! Isten tudja, hogy hány órát vágott már tönkre. Nem értem ezt a lányt! Megingatom a fejem, majd felsóhajtok.
- Minek neked óra? –ismét elnevetem magam.
- Húzd fel a telefonodat! Azt legalább szereted annyira, hogy ne dobd ki! –bököm oldalba, miközben a nevetéstől még mindig vigyorgom. Feldobott, hiszen vicces, amit művel már ezekkel a vekkerekkel. Következő kérdésére felkapom a fejem, és rápillantok.

- Persze! –húzom el a szót, mosolyogva. –Csak már azt hittem, hogy elkéstem. –kuncogok fel. Persze, közel sem olyan vicces a szituáció, hiszen ha kiderül, hogy mi miatt késtem el, lőttek az életemnek. Lényegtelen.
- Komolyan, még egy ébresztőórát akarsz venni? –kérdezem tőle, felvont szemöldökkel. –Ennél tényleg értelmesebb lenne, ha telefonra kelnél. Vagy Caroline és Kim keltenének, úgy is együtt laktok. –vetek felé egy mosolyt. Félrebillentem a fejemet a következő megszólalására. Viviana mindig is ilyen volt, és mi így szeretjük, de még általánosban is ilyen volt a csöngő, nem igaz, hogy nem szokta meg.. Erre a gondolatra eleresztek egy halvány mosolyt, de nem válaszolok hangosan. Pedig bár megtettem volna! Talán, akkor nem kerül szóba a tegnapi filmezés… Megköszörülöm a torkomat, és zavaromban a tarkómhoz kapom a kezemet. Próbálok higgadtnak tűnni, de nem igazán megy.
- Hát… -sóhajtok fel ismét. -..izé… Ne haragudj, teljesen kiment a fejemből, és amúgy is, a húgom lefárasztott. –hazudok. Rezzenéstelenül a szemébe, mivel nem lenne ínyemre, ha kiderülne az igazság.

- A költözésről, meg már ezerszer beszéltünk. –ismét röpke sóhaj hagyja el a számat. – Nem véletlenül költöztek anyámék ide, New Yorkba. És tudod, hogy mindig ott vagyok, amikor lehetőségem adódik rá. –kacsintok egyet, majd megveregetem a vállát.
Hirtelen témát akarok váltani, de nem jön semmi sem a számra. Ekkor megpillantom Caroline-t a folyosó végéről. Az ég küldött! Vadul kalimpálni kezdek.
- Nézd, ott van Care. –bökök a fejemmel a lány irányába, miközben Vivhez beszélek. Lassan, de biztosan felénk tart, már szinte olyan tempóban, hogy félni kezdek, Viviana újra felhozza a tegnapi témát. De szerencsére nem tette, Care pedig, bár totyogva, de odaért elénk. Őt még régebbóta láttam, mint a lányokat, így egy öleléssel köszöntöttem.
- Hogy vagy?! Ezer éve nem láttalak! Már szinte kezdtél hiányozni! –nevetek fel, kicsit viccelődve, hogy oldjam a magamban dúló feszültséget, amit az előbb Viviana okozott a rám zúduló kérdéseivel. Bár, már megszoktam, de mindig félek, hogy kiderül valami. Persze, nem előttük félek elmondani, csupán csak nem akarom, hogy kiderüljön, mivel senkinek sem tenne jót. A csöngő két perce elhallgatott. A diákok pedig már elsereglettek mellettünk.
- Úgy hiszem, anyám sem fogja leszedni a fejemet, ha kihagyom a következő órát. –vigyorgok, arra utalva, hogy maradjunk még, beszélgessünk, meg ilyenek. Mondjuk, ma úgy is terveztem átmenni, de tanulni sincs kedvem, így inkább ez, mint az.
Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 8:56 pm


Viviana & Stella & Caroline



Már legalább egy hete azon gondolkozom, hogy mi volt az igazi oka annak, hogy a lányok is úgy döntöttek, hogy eljönnek New York-ba. A barátságunk, vagy csupán az egész zűrzavar, ami azon az estén történt? Egyáltalán nem is értem, hogy miért pont velünk történt ez az egész. Tök normális tinik voltunk és most meg csak ránk kell nézni, és a vak is meglátja, hogy valami nincs rendben.
Túl kába vagyok még ilyenkor ahhoz, hogy értelmes és összefüggő gondolatmeneteket tudjak végigvinni, szóval jobb ha most bele se kezdek, inkább nekilátok készülődni a suliba. Nem mondom, hogy nem kényelmesebb, hogy mindannyian, Stella kivételével egy fedél alatt élünk és lényegében a saját magunk urai vagyunk, de a korai kelés soha nem volt az erősségem. Anyának otthon is úgy kellett kirángatnia az ágyból, ha azt akarta, hogy elinduljak végre iskolába. Most is úgy érzem magam mint egy zombi. Egy gyors zuhany, talán segít, de már abban sem vagyok biztos. Szeretem mindig kihasználni az utolsó perceket is, az indulásig. Így miután egy fokkal frissebben sikerült kikászálódnom a zuhany alól, és teljes harci díszbe öltöztetnem magam, leslattyogtam a lépcsőn, be a konyhába és teletöltöttem a termoszomat egy jó adag forró fekete kávéval. De mire egy újabb hasznos kis elfoglaltságot találhattam volna magamnak a suli helyett, apa kopogtatott be az ajtón.
- Care, megint el fogsz késni! Csipkedd magad, ma a húgodat is neked kell elvinned. – kiáltott be a résnyire nyitott ajtón, miközben a garázs felé igyekezett.
Imádom a húgomat, de most nagyon nem volt hozzá kedvem, hogy még őt is furikázzam. De mit tehetnék, elvégre örülhetek, hogy apa ilyen jó fej volt, hogy ideköltözhettünk hozzá mind a hárman a csajokkal Stella kivételével, szóval teszem amit kell, persze csak bizonyos keretek között.
- Siess már Care, elfogunk késni. Már megint! – morgolódott a húgom, miközben beparkoltam az egyetlen szabad helyre a parkolóban.
- Jól van na. Nyugi, még éppen időben oda fogunk érni. Ne aggodalmaskodj már. Éppen elég ha apa mindig ezt teszi. – morogtam vissza durcásan, miközben leállítottam a motort és kiszálltam a kormány mögül.
Gyorsan összeszedtem a cuccaim és bezártam az ajtót, aztán már szaladtam is tovább. be a suliba, keresztül a portán, egészen addig a folyosóig, ahol a szekrényeink vannak. Ahogy beléptem, már is megpillanthattam Stellát és Viviana-t akik a szekrényeik mellett állva beszélgettek. Sietős léptekkel, közeledtem feléjük, és mikor végre odaértem, Stella egy hatalmas, már-már csont ropogtató öleléssel üdvözölt.
- Sziasztok! - vigyorogtam rájuk, amolyan szokványos care féle vigyorral, ami általában csak a külvilágnak szokott szólni, viszont most barátnőimnek is juttatok belőle egy keveset, főleg így hogy mostanában én vagyok a móka Miki a csapatban.
- Még jó, hogy csak szinte. – nevettem rá Stellára, miközben eltávolodtam tőle egy kicsit.
- Egész jól, azt leszámítva, hogy apa ma nem volt hajlandó elhozni a húgomat suliba, szóval furikázhattam és még le is cseszett, hogy már megint miattam fog elkésni. Tiszta tündér a kicsi nem?? – gúnyolódtam egy kicsit, miközben nekidőltem a szekrényeknek és figyelmesen hallgattam Stell mondandóját.
Mi a szösz, csak nem lógni készül? Nem igazán megszokott tőle, de mindenkinek lehetnek szokatlan napjai nem??
- Mire akarsz ezzel célozni Stell? Csak nem azt akarod, hogy ellógjuk az órákat? – vonom fel játékosan a szemöldököm, miközben Viv felé pislogok, vajon mire gondolhat.

WORDS



531


NOTES



Bocsi a minőségért Embarassed


OUTFIT
LYRICS



Pitch Perfect Soundtrack


Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 7:41 pm




Stella & Care & Viv

Hallgattam Stella válaszát, de ugyan azt kaptam mint mindig. Nem akartam feladni az esélyt, hogy egyszer odaköltözzön a vendégházba, ezért minden adandó alkalomkor megkérdezem tőle.
Még mielőtt belekezdhettem volna az újabb szónoklatba, Care jelent meg Stella nagy szerencséjére. Eldöntöttem, hogy ráveszem, kerüljön bármibe, de barátnőnk felbukkanása belém fojtotta a szavakat.
Örömmel figyeltem, ahogy megölelték egymást.
- Szia, Care! - köszöntem hatalmas vigyorral. - Ne haragudj, hogy nem vártalak meg, de a vekkerem megint "elromlott". Arra gondoltam, hogy suli előtt elugrok venni egy újat, végül mégsem tettem.
Mivel egy házban laktunk, általában együtt is jövünk suliba, de most tényleg úgy gondoltam előbb veszek egy órát. Fél úton meggondoltam magam és inkább suliba mentem.
Eléggé meglepődtem azon, hogy Stella kihagyná az első órát, vagy akár az egész napos iskolát. Én nem igazán örültem volna neki, mivel Sammel is volt azon nap óránk, és imádtam őt bámulni tanítás alatt.
Erről természetesen egyetlen barátnőm sem tud, sőt, arról sem, hogy találkozgatok a szexi, fiatal tánctanárunkkal. Kicsit kiakadnának, ezért nem is számoltam be nekik semmiről. Ha vele vagyok, tudják, hogy randizom, de azt nem, hogy kivel.
Nekem is voltak titkaim, és biztos voltam benne, hogy nekik is van. Minden egyes nap próbáltam rávenni magam, hogy elmondjam nekik, de nem ment. Féltem, és még most is félek attól, hogy vajon mit szólnának. Barátnők vagyunk, az igaz, de Sam mégiscsak a tanárom, amiből nagyobb baj lehet, mint egy rosszalló pillantás. Igaz, nem történt még semmi köztünk, de már ezek a találkák is bőven elegek ahhoz, hogy botrány legyen az ügyből.
Szinte erőszakkal kellett visszatornáznom magam a beszélgetéshez, mert a gondolataim elszárnyaltak a táncterem mellett meghúzódó iroda felé.
- Felőlem, mehetünk - pajkos mosollyal az arcomon, kacsintottam a lányoknak és körbenéztem a folyosón, hátha lát minket valaki. - Éppen tiszta a levegő, akár mehetnénk is.

//Bocsi csajok, ez elég lágy lett Sad A kövit igyekszem jobbra írni Smile //
Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:59 pm


caroline & viviana & stella



Gondolataim elkalandoznak, miközben a lányok beszélgetnek. Persze, hallom, hogy miről, de nem szólok nekik, inkább hallgatok, és a plafon felé nézek. Felsóhajtok. Annyira rossz, hogy külön titkolóznom kell a lányoknak, de nem tehetem meg, hogy elmondom. Egyrészt, megígértem, másrészt pedig ez talán bajba keverné Őt. Hangosan felsóhajtok, és a homlokomra tapasztom a kezemet. De, a végén rájövök, hogy társaságban vagyok, így csak bambán vigyorogva nézek vissza rájuk.
- Még jó, hogy az én húgom még csak kilenc éves. –nevetek fel Caroline előbbi kijelentésére, mikor visszacsöppenek a jelenbe. Így belegondolva, valóban szerencsésebb vagyok nála.
- Bocsi lányok, kicsit elkalandoztam, hol is tartunk? –kacagok fel. – Szerintem otthon felejtettem az egyik könyvemet, de ha már így kihagyjuk az órákat.
- Caroline, miért ne?! –vonom fel a szemöldökömet, vigyorogva. –Mintha, te még nem csináltál volna ilyet! –bököm oldalba, nevetve.
- Akkor valóban indulhatunk is. –nézek felváltva rájuk, várva a válaszukat. Kimerülten dőlök én is a szekrényemnek, az előző sietségem miatt, és eközben pedig a ruhámat igazgatom, az alját kicsit lejjebb húzva, mert mindig felgyűrődik egy aprócskát az iskola férfitanulói nagy örömére. De, én nem vágyom rá, hogy mások megbámuljanak, és most nem arról van szó, hogy nem szeretem, ha elismerik, hogy jól nézek ki. Gyakori is, de általában soha sem megyek bele egy flörtbe.
Várom, hogy meginduljunk, miközben az egész iskola elcsendesül, bár még van egy olyan furcsa érzésem, hogy figyel minket valaki, de ez általános. Még mindig rettegünk, mindannyian, és
folyamatosan olyan érzésünk van az az este után, mintha valaki koslatna a nyomunkban.
Ekkor megszólal a telefonom fülsüketítő csipogása, ami megtöri a csendet. Megrezzenek, majd előveszem a táskámból a mobilt, és magamban elolvasom az üzenetet. Tőle jött. Attól az elmebeteg embertől. Ledermedve magasodok a lányok felé, miközben a kezem kissé remegni kezd.
- Nem szép dolog ellógni a sulit... És főleg, hogy ez az te ötleted volt Stella, én nem így ismerlek… És, jól áll a szoknyád, de vigyázz, nehogy beszennyezze egy újabb titok…-elkerekedett szemekkel olvasom fel a lányoknak, és ijedten hátranézek, majd ismét megpördülök.
- Itt van… -súgom a lányoknak, miközben a hangom megremeg. –Menjünk innen! –húzom őket egy kicsit arrébb, hogy végre induljanak már meg, miközben suttogva, mégis kétségbeesetten beszélek.
Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 8:58 pm


Viviana & Stella & Caroline


Mosolyogva hallgattam barátnőim csicsergését, miközben egy röpke pillanat erejéig el is felejtettem, hogy mi is a helyzet velünk. De ahogy Viv mondandóját hallgattam, egy kósza mosoly suhant át rajtam.
- Nem, gond Viv, már megszoktam, hogy folyamatosan így jársz. – vigyorogtam rá cinkosan.
Tudom jól, mennyire morcos tud lenni, amikor fel kell kelnie. Volt már olyan, hogy ha nem hajolok el az útból, akkor hozzám vágja az óráját, abban a pillanatban, amikor belépek az ajtón. Útálok ilyet mondani, de Viv talán még nálam is rosszabb, ha a felébredést nézzük.
- Áhh amúgy tudjátok nagyon jól, hogy imádom, de amikor ilyen akkor nagyon ki tud akasztani. – mondtam egy nagy sóhaj kíséretében.
Tényleg imádom a testvéremet, de mint minden jó testvérpár között, nálunk is megvannak a húzós kérdések.
- Ohh, hogy én? Ez aljas rágalom. Kikérem magamnak! – mondta megjátszott sértettséggel, miközben majd meg pukkadtam a nevetéstől, ami végül felszínre is tört.
Jaj ha én azt össze is tudnám számolni, hogy hány alkalommal lógtam már el a suliból, valamilyen csip-csup kis okkal. Hiába, hogy kitűnő tanulók vagyunk, számtalanszor előfordul, hogy ellódunk egy-egy napot.
- Hát jó, felőlem is mehetünk. Úgy sincs ma jobb dolgom. A csapat találkozó nem olyan fontos. Inkább vagyok veletek. – válaszoltam fülig érő mosollyal, egészen addig ameddig Stella telefonja el nem kezdett csipogni.
Figyelmesen végighallgattam az sms-ben kapott kis üzenetet, és most is úgy hasított belém az a fura hátborzongató érzés, mint mindig. Úgy fordultam körbe és néztem végig minden apró kis részletet, mint ha tényleg láthatnék bármit is abból, aki írta az sms-t. A Stellára rátörő pánik egy kicsit ragályos volt, de én mégis sokkal nyugodtabban kezeltem a helyzetet, egészen addig ameddig az én telefonom is el nem kezdett csipogni.
- Mi a … - kezdtem el morgolódni, miközben előhalásztam a telefonom és átfutottam a kijelzőmön olvasható üzenetet.
„Jaj szegény kicsi Caroline. Mindenki csak téged szekál? Pedig ha tudnák, hogy mekkora egy hazudozó vagy. Nem hiszem, hogy büszkék lennének rád. Főleg a pici hugicád, akivel egyébként igazán jól elszórakozom.”
Azt hiszem ez már egy cseppel több a kelleténél. Azt még elviselem, hogy engem szekálnak, nagylány vagyok, megbirkózom vele, de a húgomat hagyják ki a dologból. Neki aztán végképp semmi köze ahhoz az estéhez.
Valaha tudtam, hogy ki vagyok. Tudtam, hogy kik a barátaim, de most úgy érzem, egy idegen vagyok a saját életemben. Mindenki titkol valamit a többiek elől, egyedül talán én vagyok a csapat nyitott könyve, aki mindent elmond magáról a barátainak. Talán ha mondhatok ilyet, akkor az én védőpajzsomon a legnehezebb rést találni. Persze, van akinek sikerül. Az őrület határára tud kergetni a tudat, hogy sikerült beférkőzni az életembe, és így minden mocskos ki titkomat kikutatják. Útálom ezt az egész zagyvaságot.
- Tűnjünk el innen, most rögtön, feláll a szőr a hátamon már ettől az egésztől. Baromira hátborzongató. – keltem ki magamból, miközben felmutattam a karom, hogy tiszta lúdbőr lett.


WORDS



471


NOTES



Bocsi a minőségért Embarassed


OUTFIT
LYRICS



Pitch Perfect Soundtrack


Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 5:35 pm




Stella & Care & Viv

Vártam, mikor indulunk meg végre, mivel már nagyon mehetnékem volt. Én meg is tettem a kezdő lépéseket, de Stella telefonjának a csörgése félbeszakított.
Néztem barátnőm arcát, miközben az sms-t olvasta, és egyáltalán nem tetszett a reakciója. Még mielőtt felolvasta volna, éreztem, hogy minden szőrszálam az ég felé mered. Hirtelen éreztem meg a tarkómon a jól ismert, bizsergető érzést... figyelnek.
Mikor Stella felolvasta az üzenetet, egyszerre kapott el egyfajta pánik, és azonnal körbenéztem a folyosón, de egy teremtett lelket sem láttam.
- Hol vagy te, disznó? - szóltam a kelleténél kicsit hangosabban, de a felháborodás és a félelem ezt hozta ki belőlem. Tudtam, hogy valahol a közelben kell lennie, hiszen honnan tudta volna, mire készülünk.
Sajnos olykor elég önfejű vagyok, és csak szimplán, gondolkodás nélkül beleröhögök a veszély arcába. Most sem kellett volna sok, hogy megkeressem azt a szemetet, de akkor meg Care telefonja szólalt meg. Ő nem olvasta fel, de azonnal tudtam, hogy ő sem egy szerelmes üzenetet kapott. Elég volt látnom az arcát.
- Elegem van! - törtem ki, immár halkabban. Nem akartam az egész suli tudtára adni, hogy bizony nálam, kiborult a bili.
Féltem, persze, hogy féltem, hiszen azon az estén olyan dolgokat láttunk, amit nem lett volna szabad. Az én hibámból, még a telefonszámunkat is megtudták. Nem elég, hogy az átélt látványtól rémálmaim voltak, még fenyegető üzeneteket is kaptunk mind a négyen. Mindannyian lecseréltük a telefonunkat, és a számainkat is, de addigra olyan sikeresen beépültek az életünkbe, hogy mindent tudtak rólunk.
Igazából meg sem lepődtem, mikor megcsörrent az én telefonom is. Remegő kézzel kerestem elő a táskámból, majd olvasni kezdtem az üzenetet.
"Nem szép ledisznózni azt, akinek a kezében van a szüleid élete, drága Viviana! Mi lesz, ha ők már nem lesznek? Talán a tanár úrnál menedékre találsz."
Le sem tudtam tagadni, mennyire ledöbbentem. Éreztem, hogy arcomból kifut minden vér. Egy jó darabig le sem tudtam venni a tekintetem a kijelzőről.
Végül csak rávettem magam arra, hogy felnézzek a két lányra.
- Ez újra megfenyegetett, csak mert ledisznóztam - motyogtam teljesen megsemmisülve, de közben gyorsan elraktam a készüléket, még mielőtt megkérnének, hogy olvassam fel, vagy ők maguk néznék meg.
- Innom kell valamit - mondtam, és azonnal megindultam kifelé az épületből. Meg sem vártam mit reagálnak a csajok. Reméltem, hogy követnek.
Miközben kifelé haladtam, újra elővettem a telefonom, és megkerestem anyu számát. Aggódtam, és tudtam, hogy hárman voltak ott este, ezért ha az egyik itt van a közelünkben, még két ember lebzselhet odahaza.


Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 8:16 pm

caroline & viviana & stella


-Igen.. Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha most elhúzunk innen! -dadogom, miközben arra törekszem, hogy értelmesen mondjam el, ezt az egy mondatot. Caroline megijed, Viviana pedig kitört magából. Én talán a kettő ötvözete lehettem, amikor összeszorítottam a számat, hogy még véletlen se mondjak meggondolatlanságot. Ahhoz túl sok vesztenivalóm van...
-Nyugi Viv! -ragadom meg finoman a karját, hiszen tudom, hogy milyen indulatos.
-Mit írt?! -nézek felváltva mindkettőjükre, kíváncsian, már nyugodtabb hangon, miközben Viv telefonja felé hajolok, de nem látok belőle semmit...
-Azt hiszem igazad van... -kapok a tarkómhoz. Valóban be kéne üljünk valahová, én ezt már kezdem nem bírni, valószínű, hogy ebbe fogunk belerokkanni. Mind a négyen.
Még mielőtt egy újabb szót is kimondhattam volna, Viviana már majdnem ki is viharzott a nagy épületből.
-Hé! Hé! Várj már! -kapom el a karját újra.
-Caroline-nak igaza van. Teljesen hátborzongató ez az egész, és emiatt nem szabad elmenekülnünk előle. -magyarázom már, mindkettőjüknek, ahogyan Viv megállt. Ezzel arra célozva, hogy meg kéne beszéljük ezt az egészet.
-Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem már nagyon elegem van! -mikor ezt a mondatot kimondom, hátranézek, majd körbe-és körbe a nagy épületben, hátha találok valamit. De semmi. Mintha apró, és láthatatlan kamerákon keresztül figyelnének minket, amikből mi semmit sem veszünk észre.
-Utálom, hogy minden egyes telefonzörgésre összerezzenünk, és, hogy nem lehet magánéletünk. Sőt! Még életünk sem nagyon. Minket akar, ez nyilvánvaló.. -halkulok el, szinte teljesen, a ledermedtségtől, hogy én ezt így, nyíltan kimondtam, amibe beleremegtek a lábaink.
-És ezzel bajba sodorjuk a szeretteinket is. -az arcom gyászossá válik, amint anyuékra, vagy éppen
Drake-re gondolok. A homlokomra tapasztom a kezemet, majd megrázom a fejemet, és felsóhajtok. Mind a négyünket bombáznak olykor különböző, olykor pedig tök egyforma, ízléstelen üzenetekkel, és egyikünket sem kímélnek. Mindent tudnak rólunk, és fogalmunk sincsen, hogy ez hogyan lehetséges, ezért is olyan rémisztő az egész, hogy teljesen kilel tőle a hideg, és pánikolni kezdek. Ver a víz, és remegek. Szerencsére ezek a tünetek most csak nagyon halványan jelentkeztek, mégis megvannak, és összeomlóban vagyok, ahogyan látszólag a többiek is. Félek, rettenetesen, de ezt már nem mutatom, próbálok erős maradni, és tudom, hogy a többiek is ezt teszik. Mindegy! Csak mostmár menjünk valahová! Egy percet sem tudok tovább itt maradni!
Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm

Caroline Hastings írta:

Viviana & Stella & Caroline


Amit abban a pillanatban éreztem, amikor megkaptam azt az sms-t, az leírhatatlan volt. Egyszerűen azt éreztem, hogy ott helyben kicsúszik a lábam alól a talaj. Az a szemétláda, ismeri a húgomat? Képes lenne belekeverni a mi ügyünkbe, csupán csak azért, hogy engem megfélemlítsen? Jobban ismer, mint azt reméltem volna, de ez talán még támpontot is jelenthet nekünk. Elvégre, ha testvérem ismeri, akkor mi is tudni fogunk róla. Addig nem fogok leállni ameddig ki nem derítem, hogy ki az a barom aki küldözgeti nekünk ezeket az undok és gonosz üzeneteket.
De ahogy elhallgattam a többiek, nagyon úgy tűnik, hogy most már ők is eléggé nehezen viselik a dolgokat. Végül is ha azt nézzük, akkor emiatt az egész ügy miatt kötöttünk ki jó messze a régi lakhelyünktől. De mind ez mit sem ért, hiszen ugyan úgy megtaláltak minket és ugyan úgy folytatódott minden.
Viv nagyon kiakadt, én megrémültem, de Stella… Rajta alig venni észre bármi változást. De az is lehet, hogy csak jól leplezi, az is lehetséges, hogy ő a kettőnk érzéseinek egyvelege. Mostanában már semmiben nem lehetünk biztosak. De ami a legszomorúbb, hogy senkiben nem bízhatunk. Bárki lehet az áruló, bárki lehet a titokban settenkedő árny, aki figyeli és számon tartja minden lépésünket.
Azt gondoltam elég erős vagyok, ahhoz, hogy átvészeljem egy gond nélkül ezt az egész őrült, helyzetet, de most azt hiszem mégis csak naiv voltam és ez az egész fog sokkalta erőssebbé tenni. Mert ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Ez egy örök igazság és azt hiszem ránk nagyon is jól illik.
- Csajok! Lehet, hogy amit most mondani fogok, az hülyeségnek hangzik, de… - kezdtem bele, de mielőtt még bármi lényegeset is mondtam volna, befejeztem, körbenéztem, és amikor nem láttam senki, tovább folytattam.
- Tényleg jobb lenne, ha elmennénk, a többit meg majd a kocsiban. – intettem a fejemmel miközben, fogtam magam és kibújtam a magas sarkúmból, hogy a lehető leghalkabban ki tudjak osonni a suliból.
A tőlem telhető leghalkabban osontam a kijárat felé, Viv és Stella oldalán, miközben végig az kattogott az agyamban, hogy hogyan is csalogathatnám ki az információkat a húgomból anélkül, hogy megsejtene bármit is, vagy éppen kiakadna, mert azt hinné, hogy szimatolok utána. Nehéz menet lesz, de megoldom. Azt hiszem, éppen eléggé ismerem már, hogy tudjam mi az amivel könnyen rá lehet venni arra, hogy beszéljen.
- Gyerünk csajok, már a hátamon is feláll a szőr ettől az egész helyzettől. Más az is késő lenne, ha már itt se lennénk, szóval csipkedjétek magatokat. – sürgettem a lányokat játékosan, de mégis nagyon is komolyan.

WORDS



418


NOTES



Bocsánatkérések sorozatával tartozom emiatt a reag miatt, de remélem azért nem haragszotok rám Embarassed


OUTFIT
LYRICS



Pitch Perfect Soundtrack


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hosszú folyosó  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hosszú folyosó    Hosszú folyosó  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hosszú folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hosszú folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: San Martino középiskola :: Középiskola-
Ugrás: