I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Caroline Hastings
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Kendall Stevens
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Isabella Knight
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Admin
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
David Steele
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Aaron Barry
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Jared Lewis
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_lcapCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Voting_barCaroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel   Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:31 pm




Caroline Hastings


" A fiúk játékokkal játszanak, a lányok pedig a fiúkkal. "







Fontos tudnivalók


Név:Caroline Lucy Hastings

Kor:17

Születés ideje, helye:1995.12.08, New York

Csoport, titulus: Titkos kör + Pretty Little Rebel

Play by:Ashley Benson



Kívül & Belül


Kívül: Külső… Mit is mondhatnék el a külsőmről? Lássuk csak… Szemeim gyönyörű égkék színűek és talán enyhén mandulavágásúak, talán ettől annyira figyelem felkeltőek. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt és természetes formájú, ami arcom bájos vonásait még jobban kiemeli. Ajkaim közepesen teltek és formásak, de alsó ajkam egy árnyalatnyival talán teltebb. Tipikusan modell alkat vagyok a magam 165 cm-vel és tökéletes alakjával. Lábaim hosszúak, és formásak, amelyeket elég sokat mutató ruhadarabokkal szoktam kiemelni. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, ez most sincs másként, körülbelül a hátam közepéig érhet, viszont tervezem, hogy levágatom, majd. Csillogó természetes búzaszőke színben pompázik és az esetek többségében göndörtincsekben keretezi az arcomat. Bőröm makulátlan és bársonyos tapintású. Járásom könnyed, kecses a ponpom lánykodásnak és az állandó magas sarkú cipellők hordásának köszönhetően. A ruhatáramban megtalálhatóak kisebb számban a farmerok és pólók az esetleges olyan alkalmakra, amikor a szoknya nem éppen a legmegfelelőbb öltözet, de azokból is a divatosabb fajta. Túlnyomó részt azonban a csinos, nőies ruhákat, és a hozzájuk illő magas sarkú cipellőket részesítem előnyben. Amikor sminkkelem magam akkor általában a természetes színeket szeretem használni, de persze akadnak néha kivételek is.

Belül: Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de azt még inkább, ha én voltam a középpontban. Imádok az emberekkel úgy játszani, mint a macska az egérrel. Minden lehetőséget és alkalmat kihasználok, hogy elérjem a céljaimat. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változik... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges vagyok mind a kapcsolataiban, mind az ígéreteiben. Nem egyszerű tőlem megszabadulni, mert megdöbbentően makacs a természetem. De mind ezeket leszámítva, mindenkihez van egy-egy kedves szavam, vagy éppen mondatom. Tudom kivel, mikor és hogyan kell bánni. Hatalmas önuralommal rendelkezem, és könnyen leperegnek rólam a dolgok. Ha valamit a fejembe veszek akkor addig járok utána ameddig meg nem szerzem.



A múltam egy része...


Az én történetem is ugyan úgy kezdődött, mint mindenki másé. De aztán egy kicsit megváltozott. De ezt elég hosszú lesz elmesélni, szóval inkább ülj le és figyelj.
1995.12.08-án születtem meg a csodálatos és örökké éber nagyvárosban, New York-ban, amit joggal a világ legizgalmasabb helyének lehet nyilvánítani, de számomra sokkal másabb és családiasabb, de végül is akkor is az egyik legvarázslatosabb hely a földön.
Na de, akkor folytassuk is. A város minden egyes lakója az ő kis nyüzsgő életét élte és az elkövetkezendő időszakokat tervezte zsizsegve, kivéve egy családot. Ez az egy család, az enyém volt. A friss és igazán boldog friss házas Hastings család. A nagy sürgés-forgás stimmel, de nem éppen az előbb felsoroltak miatt, hanem azért mert megszülettem. Igazából azt nem tudom, hogy mennyire vártak, de az biztos, hogy szerettek. A legjobban mégis apa szeretett, valami miatt sokkal jobban ragaszkodott hozzám, mint anya. Hát mi tagadás ezt a szeretetet, azt hiszem kellőképpen, ki is érdemeltem. Az apa volt az első szó amit kimondtam. A húsvéti nyuszik rejtekhelyét is együtt kerestük meg mindig, de ezen kívül még, apa kísért el az oviba, és mindig ő is jött értem. Nagyon jó kislány voltam. Szót fogadtam a szüleimnek. Minden szipi-szupi, volt egészen addig a pillanatig amikor, ők rádöbbentek, hogy már nem bírják ketten együtt tovább és elválnak. Ezzel elszakítva engem az apukámtól és a szeretett városomtól is, ugyan is anya és én a válás után a napfényes Los Angeles-be költöztünk. Ezáltal itt kezdhettem el az általánost, ahol szinte szó szerint belebotlottam a világ legjobb barátnőibe. Már az első naptól kezdve, szinte mindent együtt csináltunk. Együtt játszottunk, együtt táboroztunk, együtt jártunk szakkörökre, egyszóval szinte tényleg mindent együtt csináltunk. Ahogy az idő előrefelé haladt és érkezett a kamaszkorunk, a barátságunk már olyan sziklaszilárd alapokon állt, hogy szinte lehetetlen lett volna minket szétrobbantani is. Olyanok voltunk, mint a sziámi ikrek. Anya néha már azt is a fejemhez vágta, hogy ez már beteges, amit csinálunk. De ahogy egyre jobban közeledett az általános vége, mindannyian megváltozunk, amolyan igazi kamaszok lettünk. Ugyebár fiatalon az ember csinál butaságokat és néha büntetlenül lehet igazán vadóc. Na igen. Ez voltam én a családban, a Vadócka. Jó az én imádnivaló húgocskám, akiről kiderült, hogy létezik, sem volt egy szent, de hozzám képest, mégis csak egy angyal volt. Én imádtam a pörgést a rohanást, és a sok zsivajt, ami néha körül lengett minket. Rengeteg barát, rengeteg fiú és még annál is több buli amit szinte vétek lett volna kihagyni. Addig ő, akit egyébként imádok, és szinte az egyik legjobb barátnőmnek tartok, sokkal nyugisabb személyiség.
A lányok és én, rengeteg dolgot átéltünk már együtt, többek között olyanokat is amit legszívesebben kitörölnék az emlékeimből, de sajna nem lehet, hiszen minden apró mocskos kis részlete beleégett az agyamba. Az az éjszaka… amit akkor ott láttunk… örökké kísérteni fog bennünket, még így is, hogy egy teljesen új környezetben, egy teljesen más iskolában kezdünk el tanulni, ami mellesleg az én imádott New York-omban van, jó messze attól az egész borzalomtól és reményeink szerint attól, vagy azoktól megkaptuk mind a négyen az sms-t, ami öröklétig tartó béklyót köt ránk, a mi kis Titkos körünk minden egyes, tagjára.

template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel   Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 4:29 pm




Elfogadva!


Nagyon örülök, hogy ilyen jó et-t tudtál összehozni, miután elcsesztem az elsőt.
Még mindig szégyenlem magam, szóval el is fogadlak. Smile Foglalj avit és már játszhatunk is!

Vissza az elejére Go down
 
Caroline Hastings ~ Pretty Little Rebel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline keszekusza kapcsolatai
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
» Pretty Little Liars FRPG - Csinos Kis Hazugságok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: