I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Caroline Hastings
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Kendall Stevens
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Isabella Knight
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Admin
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
David Steele
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Aaron Barry
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Jared Lewis
Kendall Amelia Stevens Vote_lcapKendall Amelia Stevens Voting_barKendall Amelia Stevens Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Kendall Amelia Stevens

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kendall Stevens

Kendall Stevens


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 31.

Kendall Amelia Stevens Empty
TémanyitásTárgy: Kendall Amelia Stevens   Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 11:44 am




Kendall Stevens


" Évek múlnak el, bennem mégis létezel, emléked nem törli semmi el."







Fontos tudnivalók


Név:Kendall Amelia Stevens

Kor:17 év

Születés ideje, helye:1996. január 2. , New York, New York Állam, USA

Csoport, titulus: tanuló, Rebel Bitch

Play by:Kendall Jenner



Kívül & Belül


Kívül:A tű egyenes, barna hajam lazán omlik a keskeny vállamra. Magasságom talán meghaladja az átlagot. Mondhatni kiköpött modell alkatom van és ezt ügyesen ki is használom. Lábaim és karjaim véknyak illetve hosszúak. Sok pasi álma. Csoki barna szemeimmel csakúgy hódítok a férfiak körében. Öltözködésem a bulik esetén igen kirívó, de a hétköznapokban az egyszerűbb cuccokkal is beérem.

Belül:A suli, strébere, ribanca és minta diákja is vagyok egyben. Szerintem ebből mindent meg lehet állapítani a jellememről: bulizok és vadulok ha kell, de tudok kontrollt is tartani ha suliról és tanulásról van szó. Akiket nem bírok azokkal bunkó vagyok, akiket pedig szeretek azokkal kedvesebb, mint a világ legkedvesebb embere. Valamint ezekből rá lehet jönni még egy fontos tulajdonságomra: sunyiság. Valószínűleg mindenki tudja mit jelent ez, így feleslegesnek tartom, hogy részletezzem. Viszont van valaki, akibe sikerült beleszeretnem, így a közelében más ember vagyok, mint a többiekkel. Ő azaz ember, akiért még egy felhőkarcolóról is leugranék. Talán még önzetlen is lennék? Csak ha róla van szó.



A múltam egy része...



- Kenny kész vagy? – az ajtómon keresztül legjobb barátnőm hangját hallom meg. Fogadni mernék ha Ő most nem lenne valószínűleg apával egész este film maratont tartanánk és tutira nem egy buliba készülnék. A szüleim ritka jó kislánynak tartanak, így bárhova elmehetek, ahová csak szeretnék. Bár ha megtudnák, hogy most nem is Rachel- höz készülök, hanem egy egyetemi buliba lehet még büntetést is kapnék. Elvégre is ha megtudnák, hogy a kicsi lányuk mekkora egy ribanc tud lenni biztosan hatalmasat csalódnának, de most ez érdekel a legkevésbé, mivel ma este egy csomó egyetemista helyesebbnél helyesebb sráccal fogok bulizni. Ők pedig mit sem tudva a koromról valószínűleg mindenbe belemennek majd.
- Indulhatunk! – lépek ki az ajtón teljes ’harci díszben’ és mielőtt anyáék észrevennék a kirívó öltözékem kirohanok az ajtón be egyenesen Rachel kocsijába. Mi ketten mindig ott vagyunk a legjobbak és legrosszabbak között is. Azt hiszem ma az utóbbira fog sor kerülni. Legjobb barátnőm tövig nyomja a gázt, mire végre valahára neki leselkedünk az útnak. Körülbelül tizenöt perc elteltével meg is érkezünk az egyik Night Clubba, ami ma estére egyetemi tagoknak van kibérelve. Sima ügy. Már nem ez az első ilyen eset és most is könnyedén áthágunk a biztonsági őrökön. Beérve a buli már javában tart. Oda is csapódunk az első fiú társasághoz, akik az utunkba kerülnek és önfeledten táncolni kezdünk. Hirtelen egy kar fonódik a derekam köré és hagyom, hogy a fiú kezeivel felfedezze a testem minden egyes zegét- zugát. Mosolyogva fordulok meg és egyenesen a fiú élénk zölden csillogó szemeibe nézek. Nem volt hiba idejönnöm ma. Beletúrok a fiú hajába és hagyom, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Ma este ha kell még a bábja is leszek, vagy mint sem inkább a kurvája. Egyszer- kétszer már bejött az ilyen viselkedés és onnantól kezdve a koromtól függetlenül muszáj minden buli után egy újabb préda, mert ha nincs úgy tartom az nem az igazi.
- Nálad megyünk. Most. – suttogom a fiú füleibe ellentmondást nem tűrő hangon, mire Ő édesen elmosolyodik és megfogja a kezem majd kihúz a tömegből. Kiérve a klubból tudom csak igazán megnézni az arcát. Felettébb helyes és a szemében ott bújkál valami. Talán a vágy egy újabb szexre, de kitudja mit rejteget még ez a srác számomra, hiszen még a nevét sem tudom. Habár nem is igazán vagyok rá még kíváncsi. Ha jó lesz az éjszaka még az is elképzelhető, hogy a közeljövőben keresni fogom, de ez egyáltalán nem biztos. Jobb is ha csak egy éjszakás kaland lesz, mert nem lenne túl jó ha megtudja mennyi idős vagyok.
És aznap éjjel életem legcsodálatosabb éjszakáját éltem át. Ennek már másfél éve. Ugyanez rá két hónapra újból megismétlődött, de akkor már nem hagytuk annyiban. Lett folytatása és kereken egy telejs éve egy boldog párt alkotunk Daviddel.

template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Kendall Amelia Stevens Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Amelia Stevens   Kendall Amelia Stevens I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 1:05 pm




Elfogadva!


Nagyon tetszett az egész. Very Happy Tetszik, hogy ilyen belevaló lány vagy.
Nem találtam kivetnivalót, ezért csak annyit mondok, hogy foglalj avit, és irány a játéktér! Wink

Vissza az elejére Go down
 
Kendall Amelia Stevens
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: