I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Caroline Hastings
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Kendall Stevens
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Isabella Knight
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Admin
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
David Steele
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Aaron Barry
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Jared Lewis
Karakterkereső Vote_lcapKarakterkereső Voting_barKarakterkereső Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Karakterkereső I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Karakterkereső I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Karakterkereső I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Karakterkereső I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Karakterkereső I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Karakterkereső

Go down 
+3
Viviana Smith
Isabella Knight
Caroline Hastings
7 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:25 pm








Full name here







név

here

kor

here

nem

here

play by

here

csoport

here






text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text




template made by Caroline of I Life!



Kód:
<center><style type="text/css"> h1 {font-family: Alex Brush; font-size: 50px; color: purple; border-bottom: solid 10px #000000;}
</style>
<div style='width: 550px; background-image: url(http://i76.servimg.com/u/f76/18/21/49/18/36480610.jpg); border: solid 10px #000000; padding: 25px 25px 25px 25px;'>
<div style='width: 530px; text-align: justify; border: solid 10px #000000; border-radius: 45px 45px 45px 45px; background-color: #150015;'>
<br>

<center><div style='width: 530px; text-align: center; background-color: #150015; font-family: Alex Brush; font-size: 50px; color: #ffffff;'>
Full name here
</div></center>

<center>
<div style='width: 180px; height: 300px; float: left; border-radius: 25px 25px 25px 25px; padding: 5px 5px 5px 5px; background-color: #150015; border-left:solid #ffffff; border-right: solid #ffffff; border-bottom: solid #ffffff; border-top: solid #ffffff; background-image:url(200x320 IMAGE URL HERE); '>
</div><center>

<div style='width 200px; height: 250px; overflow: auto; border-radius: 15px 15px 15px 15px; padding: 5px 5px 5px 5px; text-align: justify; font-family: Alex Brush; color: #ffffff; font-size: 25px; background-color: #150015; border-right: solid #ffffff; border-bottom: solid #ffffff; border-top: solid #ffffff;'>
<h1>név</h1> here<br>
<h1>kor</h1> here<br>
<h1>nem</h1> here<br>
<h1>play by</h1> here<br>
<h1>csoport</h1> here<br>

</div>

<div style='width: 500px; height: 200px; overflow:auto; text-align: justify; font-family: Georgia; color: #ffffff; font-size: 14px; padding-bottom: 5px; padding-top: 5px; padding-left: 5px; padding-right:5px; margin-top: 5px; background-color: #150015'>

text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text

<br><br></center></div>
template made by [URL=http://ilife.hungarianforum.com/u7]Caroline [/URL] of [URL=http://ilife.hungarianforum.com/]I Life![/URL]</center></div>


A hozzászólást Caroline Hastings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 03, 2013 6:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Knight

Isabella Knight


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : New York

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:52 pm








Barátom/ex-em keresem!







név

Szabadon választható

kor

26-27

nem

Férfi

play by

Zayn Malik /ragaszkodom hozzá, de alkuképes vagyok/

csoport

Szabadon választható






Az egyetemen ismerkedtünk meg. 19 éves koromban jöttünk össze és 3 évig voltunk együtt. Azonban történt egy kis baleset.
Terhes lettem!!! Amint ezt elmondtam neked, te leléceltél és egyedül kellett felnevelnünk a kislányunkat.
Mára már lediplomáztam énektanárként, a lányunk 3 éves lett és azóta is egyedül élek. Viszont te visszajöttél, de nem tudom mit a akarsz!
Úgy gondolom, hogy érdekes játékok születnének! Ha szeretsz, megalkotod nekem ^^ Pm- ben elérsz, ha kérdésed van Smile




template made by Caroline of I Life!









Keresem legjobb barátnőmet!







név

Szabadon választható

kor

24-26

nem



play by

Demi Lovato / de alkuképes vagyok/

csoport

Szabadon választható






A legjobb barátnőm! Együtt jártunk fősulira, csak ő más szakon mint én voltam. Rá számíthattam a legjobban, miután kiderült, hogy terhes vagyok és elhagytak. Ő segített ezt a z egész mindent átvészelni, kibírni.
Pm-ben érdeklődhetsz a további adatokról! örülnék ha valaki megalkotná nekem ^^




template made by Caroline of I Life!









Öcsi és Húgi kerestetik!







név

Szabadon választható

kor

öcsi 20/19 húgi 18/19

nem

férfi/nő

play by

Szabadon választhatóak

csoport

Szabadon választható






Keresem az öcsémet és a húgomat. Még anyuékkal élnek együtt. A suliba járnak ahol tanítok, így kicsit szemmel tudom tartani őket. Na, de nem vagyok én az a 'látok valamit és beköpöm anyunak'. Régebben igen volt ilyen, de felnőttem már és leszoktam róla. Igaz kamaszok és most csinálják a legtöbb hülyeséget, rosszat meg ehez hasonlók, de bennem megbízhatnak, nem mondok semmit sem anyuéknak. A húgom tőlem szokott pasi vagy más ügyben tanácsot kérni. És mind a kettejükkel nagyon jó a kapcsolatom. Pm-ben elérsz, ha megalkotnád valamelyiket ^^ Hálám üldözni fog!




template made by Caroline of I Life!


A hozzászólást Isabella Knight összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 14, 2013 9:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:31 pm








Szabadon választható







név

Szabadon választható

kor

18-23

nem

férfi

play by

Tyler Blackburn

csoport

Szabadon választható






Igazándiból, nem nagyon vannak konkrét elképzeléseim, vagy elvárásaim. Igazából, úgy képzeltem el a kapcsolatunkat, mint a Pretty Little Liars-ben, Caleb és Hanna kapcsolata. (gyűlöletből barátság, barátságból szerelem, és így tovább Smile , de azt hiszem az első szakaszt át is ugorhatnánk. ) De semmi nincs kőbe vésve Wink Pm-ben utólérsz, és ott megbeszélhetjük a módosításokat.




template made by Caroline of I Life!












... Hastings







név

... Hastings

kor

16-20

nem



play by

Selena Gomez

csoport

Szabadon választható






Igazándiból, nem nagyon vannak konkrét elképzeléseim, vagy elvárásaim. Annyi, hogy ő az én testvérkém, akivel nagyon imádjuk egymást, és amellett, hogy testvérek vagyunk és sok mindenben hasonlítunk, ő az egyik legjobb barátnőm is.




template made by Caroline of I Life!


A hozzászólást Caroline Hastings összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 05, 2013 6:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:30 pm








Szabadon választott







név

Választható

kor

max. 25

nem

Férfi

play by

Ian Harding (ragaszkodom hozzá a képel miatt)

csoport

Tanár






Ő lenne az én legnagyobb titkom. Tanár az iskolában. Hamar megakad egymáson a szemünk, de a kapcsolatunk nem indul valami fényesen. Mindketten többet szeretnénk a másiktól, de nem lehet, hiszen tanár, én pedig diák. Tipikus tiltott gyümölcs filing, de éppen ezért olyan izgalmas. Wink Siess, hozzám!!!

ELKELT!!!



template made by Caroline of I Life!


A hozzászólást Viviana Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 07, 2013 11:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jared Lewis

Jared Lewis


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 5:00 pm







Lena Parker

név

Milena "Lena" Parker

kor

20-22

nem


play by

Diana Agron / Teresa Palmer / Claire Holt

csoport

tanuló (egyetemista)
Lena a barátnőm volt, akivel fél éve szakítottunk. Hogy miért? Mert egy igen kedves - nem, egyáltalán nem kedves - barátom, aki annak reményében, hogy Lena összejön vele, felvázolta neki, hogy drogügyletekben volt benne a kezem két évvel ezelőtt. Érthető módon Lena kibukott és nem igazán akart már velem lenni, én viszont még mindig szeretem és szerintem ő is engem... bár valahogy nem fér a fejembe, hogy akkor mi a francért lenne azzal a sráccal. Lance. Igen, így hívják a balekot, aki elnyerte kegyeit utánam és akit remélem nem imád minden porcikájával, ahogy én őt. Próbálok tovább lépni, de nem megy, főleg mert ugyanabba a baráti társaságba járunk és mert kábé naponta találkozom vele akaratlanul is.

/További infót pm-ben adhatok. Rugalmas vagyok pb-t, jellemet és a kapcsolatunkat is illetően is, a fent említett plot csak egy ötlet, simán változhat.(: /


template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 6:33 pm








Szabadon választható







név

Szabadon választható

kor

16-17

nem



play by

Shay Mitchell

csoport

Titkos kör






Ő a mi kis 4-esünk hiányzó darabkája. Minden a megalkotóra van bízva. Olyanná varázsolod amilyenné csak szeretnéd, viszont azzal legyél tisztában, hogy Ő nagyon FONTOS és NÉLKÜLÖZHETETLEN karakter!




template made by Caroline of I Life!


A hozzászólást Caroline Hastings összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 05, 2013 6:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kendall Stevens

Kendall Stevens


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 31.

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 6:45 pm








Szabadon Válaszható







név

Szabadon Válaszható

kor

19

nem

férfi

play by

Harry E. Styles

csoport

tanuló






Most jön a kérdés, hogy egy egyszerű gimnazista, mint én miért vagyok együtt egy egyetemistával. Ezt az elején még Ő sem tudta, legalábbis a koromat nem. Ugyanis kapcsolatunk egy fősulis bulival kezdődött, ahova valamilyen csoda folytán beszöktem és jó ribanc híremhez méltóan ő volt az, akinek az ágyában kikötöttem. Először azt hittük nem lesz folytatása, majd két hónappal később ez újra megtörtént és már egyikőnk sem akarta annyiban hagyni. Ennek már egy éve. Azóta egy párt alkotunk és ha rajtam múlik ez nem is változik na meg nem mintha Ő is változtatni szeretne ezen.
A jellem szempontjából annyi kikötésem lenne, hogy bunkó és felettébb arrogáns legyen az emberekkel, de mikor velem van tudjon uralkodni magán. Ne legyen nyálas, de a romantikát se zárja ki illetve kissé legyen perverz.
Pb kötöttt, pm- ben várom a jelentkezőket. Aktív userek jelentkezését várom!




template made by Caroline of I Life!

Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 5:40 pm








Drake _ _







név

Drake (a középsö neve, és a vezetékneve szabadon választható)

kor

23

nem

férfi

play by

Ian Somerhalder

csoport

Felnött






Drakkel már lassan fél éve titkos viszonyt ápolok. A titok mindössze a korkülömbségben, és abban rejlik, hogy menyasszonya van. Susan, akit valójában nem szeret, mert egy kiállhatatlan nő, és mert engem szeret, ennyire egyszerű. Egyszóval, a szeretője vagyok. Senki sem tud a viszonyunkról, még a lányok sem, bár sejtenek valamit, még nem mondtam el semmit nekik.

A többi a megalkotóra van bízva. A személyiségét teljesen ti alakíthatjátok! Wink Nagyon szeretném, ha megérkezne! Smile




template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
David Steele

David Steele


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 05.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 5:38 pm








Josh ____







név

Josh ____(bár nem ragaszkodom hozzá)

kor

19

nem

férfi

play by

Louis Tomlinson

csoport

tanuló






Az én legjobb haverom, aki minden rosszban benne van, amiben én is. Órákon sosem figyelünk a tanár mindig ránk is szól, de egyikünket sem érdekli, és ilyenkor együtt ülünk az igazgatóiban. Már törzsvendégek vagyunk ott, ha azt vesszük, és az igazgató sem tud már mit csinálni velünk. Mikor újra találkozni akartam Kendall-el te voltál aki biztattál és segítettél mindenben. Mindig ott vagyunk egymásnak, ha valami rossz történt, vagy ha jó. elválaszthatatlan barátok lettünk, pedig eleinte, te jó gyerek voltál. Egyszer büntetésbe kerültél, mert véletlenül belekerültél egy verekedésbe, amit én kezdtem, majd engem is hibáztattál, de a büntetés végére, már együtt röhögtünk az egészen. Ez úgy 2 éve volt. Azóta teljes mértékben megbízunk egymásban és kiállunk a másik mellett.
A jellemét nem kötöm meg, csak azt, hogy régen jó gyerek volt, hogy most milyen azt rád hagyom. Ha valami van PM-ben lehet zaklatni.




template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Kellékek-
Ugrás: