I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Caroline Hastings
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Kendall Stevens
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Isabella Knight
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Admin
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
David Steele
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Aaron Barry
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Jared Lewis
Aaron Barry Vote_lcapAaron Barry Voting_barAaron Barry Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Aaron Barry I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Aaron Barry I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Aaron Barry I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Aaron Barry I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Aaron Barry I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Aaron Barry I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Aaron Barry I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Aaron Barry I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Aaron Barry I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Aaron Barry

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aaron Barry

Aaron Barry


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 02.

Aaron Barry Empty
TémanyitásTárgy: Aaron Barry   Aaron Barry I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 8:32 pm




Aaron Barry


" - "







Fontos tudnivalók


Név: Aaron Adam Barry

Kor:23

Születés ideje, helye: 1990, Omagh, Írország

Csoport, titulus: Kívülállók, Fuckin Serial Killer

Play by: Jensen Ackles



Kívül & Belül


Kívül: Zöldes-barna szememmel 185 cm magasról látom a világot, hajam barna.

Belül: Utálom a rossz embereket, főleg a prostituáltakat és az anyagyilkosokat, ezért is ölöm őket. Néha azért kedves is tudok lenni és jól tudom rejtegetni hogy egy sorozatgyilkos vagyok.



A múltam egy része...


Írországban születtem Omagh-ben. Rossz gyerekkorom volt mivel apám születésem előtt lelépett. Azóta ő már nem él mivel megtaláltam. Omagh szegény negyedében nőttem fel. Amikortizenhárom éves voltam megölték anyámat, életem legrosszabb napja volt. Végig kellett néznem. Aztán amikor elengedtek akkor halálra vertem őket egy baseball ütővel. Azóta élek sorozatgyilkos életmódot. Ilyenkor a nagyszüleimhez kerültem. Egy évvel később elkezdtem kutatni apám után. Meg is találtam. Csak hát nem akartam élve látni így magammal vittem a kedvenc bicskámat. Amikor elmentem hozzá London-ba akkor éppen egy prostituáltál láttam. Nem voltak szerencsések. Apámat torkon szúrtam, a prostit meg leütöttem. Ez után történt meg életem legelső durva gyilkossága. Ezt a prostit élve kibeleztem és közben felébredt. Így hát felakasztottam a saját beleivel. Tizenöt évesen egy gyilkosság közben elkaptam a rendőrök. Az egyik elaludt a cellaajtónál így hát leszúrtam egy bökővel. Ilyenkor elloptam a kulcsot és elszöktem világot járni. A világon minden országban öltem prostikat és anyagyilkosokat. Moszkvában egy baráttal egy kurvát a saját beleivel vertük agyon és a csontjaiból használati tárgyakat csináltunk. Azóta az ablakomban lógnak a bordáiból készült szélcsengők és mindig a sípcsontjából készült késsel eszek. Ezek az egyetlen trófeáim. Pedig apámból is meg kellett volna tartanom valamit. Japánban összejöttem egy lánnyal. Nagyon gyönyörű és kedves volt. Aztán kiderült hogy prosti. Egy kirándulásunkon öltem meg egy kerítés darabbal. Tökéletes érzés volt a sikítását hallgatni és látni a vérét. A kiálló csontjairól ne is beszéljünk. Imádom az ilyesmiket. De a kedvenc helyen Alaszka volt. Ott nem kellett ölnöm elég volt odarúgnom a prostikat a medvékhez. Vicces volt, de mégis a saját kézzel való ölés sokkal jobb érzés volt. Washington-ban letelepedtem egy ideig. ott elkezdtem pszichológushoz járni. Ő egyszer felidegesített és megöltem egy becsempészett villával. gyönyörű volt a spriccelő vérének a látványa. Itt már meg is kóstoltam a vért. Beleszerettem az ízébe, de a vér vodkával keverve a legjobb. Ezt követően egy Texas melletti kisvárosban egy tanyán telepedtem le. Ott egy betörőt egy baltával lassan beleztem ki. Ilyenkor le kellett lépnem egy időre az államokból. Mexikóba mentem és az ottani kurvákat mészároltam. Itt egy elhagyatott drogtanyára rejtettem el őket. Mindennap órákat töltöttem ott és figyeltem hogy hogyan rohadnak. Imádtam a rohadt hús szagát igaz már leszoktam róla. Ezután visszamentem az államokba és Las Vegas-ban kötöttem ki. Itt rászoktam az lsd-re. Imádtam beállva a kurvákat ölni. Olyankor olyanok voltak mint a nyuszik. Imádtam Vegas-ban élni és szerencsejátékozni. Néha átjártam Malibu-ba, mert az a hely tele van prostikkal. Jó volt ott ölni őket, mivel ott a prostik vérében még több drog volt így volt egy kis aromája,de onnan is el kellett mennem. Ezt követően kerültem ide és itt boldogan élek.
template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Kimberly Montgomery

Kimberly Montgomery


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : New York

Aaron Barry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Barry   Aaron Barry I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 1:05 pm




Elfogadva!


Lám,lám,lám. Kit fújt ide a szél. Egy elég durva sorozat gyilkos. Hm... biztos, hogy jól meggondoltam, hogy veled akarok-e kavarni?!
Viccet félre téve bele szerettem a karilapodba. Smile Imádtam a leírásaidat, de a legjobban az előtörténet rész fogott meg. Mondjuk igaz, hogy nem kellett volna közben ennem. Smile Durva, de jó lett szóval nem is akarlak itt tartani ezért engedlek is tovább, de remélem azért egyszer még összefutunk... balta és más ölő eszközök nélkül Very Happy Nah, nyomás avit foglalni és ölj meg pár prostit Very Happy

Vissza az elejére Go down
 
Aaron Barry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: