I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Caroline Hastings
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Kendall Stevens
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Isabella Knight
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Admin
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
David Steele
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Aaron Barry
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Jared Lewis
         Büfé Vote_lcap         Büfé Voting_bar         Büfé Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
         Büfé I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
         Büfé I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
         Büfé I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
         Büfé I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
         Büfé I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
         Büfé I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
         Büfé I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
         Büfé I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
         Büfé I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

  Büfé

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Montgomery

Kimberly Montgomery


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : New York

         Büfé Empty
TémanyitásTárgy: Büfé            Büfé I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 4:16 pm

Megéheztél? Akkor gyere gyorsan ide, mert seki szem szereti a várakozást.
Vissza az elejére Go down
Stella Grace Dawson

Stella Grace Dawson


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Apr. 04.
Tartózkodási hely : ♕ New York

         Büfé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büfé            Büfé I_icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 3:54 pm



kimberly & stella


Büfé. Csendes, kihalt, éltető büfé. A hetedik és a kilencedik órám közt van egy kis szünet, egy lyukasóra, ami az ilyen nehezebb napokon megváltás, főleg, ha társul hozzá egy ilyen hely is, ahol végre nyugalomban lehetek, valamint ha éppen nem készültem fel valamiből. Furcsa, milyen kihaltnak tűnik a büfé előtti rész. A magassarkúm hangja, szinte visszhangzik, ahogyan a csempére lépve megszólal. Megigazítom a krémszínű ruhámat, majd leporolom, a fodros alját- nem mintha piszkos lenne, csupán csak megszokásból. Remélem, Kim is befut valamikor, elvégre neki is van egy szabad órája, pont most.
Megváltás! Legalább nem leszek egyedül, mégis nyugisan fog telni ez az egy óra. Ha idetalál, mert még egyáltalán nem biztos, hogy idejön. Mielőtt kérnék akármit is, leülök egy üres asztalhoz, oda lepakolva a táskámat. Milyen órám is lesz? Angol! Előkotrom az angolfüzetem a táska mélyéről, és lapozgatni kezdem, megvárom Kimet a kajával, úgysem vagyok most éhes.
Unalmas, unalmas, unalmas. Komolyan, nem hiszem el… Az előző félévben mennyivel normálisabb dolgokat vettünk?! Most meg csupa szarság… Visszadobom a táskába a füzetet, és nem foglalkozok vele. Buktasson meg! Már nem érdekel… Ez a legkisebb gondom, ahhoz képest, amit nap-mint nap átélünk. Kezd a fejem is belesajdulni, de nem foglalkozok vele. Ha rosszabb lesz, ismét beveszek egy nyugtatót, hiszen már az is csak a stressz miatt fáj. Szinte, mintha már enném azokat a kis tablettákat, mindig be kell szedjek, hogy ne veszítsem el a fejem, egy-két esetnél. Persze, azért nem vagyok annyira olyan, és azért még nem készültünk ki teljesen idegileg, hogy minden nap le kell szedáljam magam ezekkel a gyógyszerekkel, csak néha már nem bírom, és tudom, hogy a többiek is így vannak vele.
És nem, nem reagálom túl a dolgokat. Soha sem teszem azt. Általában higgadt vagyok, vagy éppen csak annak tűnök, de egyszer sem vesztem el az eszemet, akármilyen helyzetbe kerülök.
Lassan tíz perc ment el az időből, és várom, hogy Kimberly belibbenjen, de sehol semmi, így felállok, és veszek magamnak egy diétás kólát. Türelmetlen vagyok, legalább is annak érzem magam, így unalmamban előveszem ismét a füzetemet, de csak nézem. Még véletlen sem olvasnék el egyetlen elemzést sem. A lábammal topogni kezdek, miközben szürcsölöm a kólát. Csend van. Biztosan nem csak nekem van lyukasórám! Hihetetlen, hogy egyedül vagyok. Így még, ahogyan a szívószálon keresztül iszok, az is fülsüketítő zajnak tűnik. Csakúgy, mint a légy, ami éppen mellettem szállt el, de mielőtt landolt volna az asztalon, elhessegettem az angolfüzettel. Legalább erre használható.
Ekkor látom, ahogyan Kim sietve fordul be a folyosó, és mikor megpillant, kezével vadul kalimpálni kezd. Én felállok, és elé sétálok.
- Merre voltál? –bököm oldalba finoman, miközben elmosolyodom. Mintha ez a 10-15 perc, több óra lett volna…
Vissza az elejére Go down
 
Büfé
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: San Martino középiskola :: Főépület-
Ugrás: