I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Caroline Hastings
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Kendall Stevens
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Isabella Knight
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Admin
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
David Steele
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Aaron Barry
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Jared Lewis
Norah Reed Vote_lcapNorah Reed Voting_barNorah Reed Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Norah Reed I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Norah Reed I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Norah Reed I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Norah Reed I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Norah Reed I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Norah Reed I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Norah Reed I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Norah Reed I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Norah Reed I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Norah Reed

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Norah Reed

Norah Reed


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 05.

Norah Reed Empty
TémanyitásTárgy: Norah Reed   Norah Reed I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 4:20 pm




Norah Kristen Reed


"Remember to learn to forget"







Fontos tudnivalók


Név:Norah Kristen Reed

Kor:20 éves

Születés ideje, helye:Philadelphia, Pennsylvania állam, 1992. december 10.

Csoport, titulus: Kívülálló ~ te vagy a teljességben az örök hiányom

Play by:JLO Coleman



Kívül & Belül


Kívül:Végtelenül ronda vagyok. Végtelenül alacsony vagyok. Végtelenül kövér vagyok.
Lehet, hogy túlzok?
Nem tudom. Igazából még a gimi alatt percenként értek különböző beszólások a külsőm miatt (mondjuk egy olyan lányiskolába jártam, ahol mindenki egy-kilencven magas, manöken alkatú, szexi, szőke volt), nem is tartom igazán szépnek magam, legfeljebb is csak átlagosnak – barna haj, barna szem, kissé vastag karok ugyan, de az öveim alapján elég vékony derék… Semmi kiemelkedően különleges. Csak egy idegesítő, szimpatikusnak tűnő vigyor az arcomon.


Belül:Valószínűleg még sohasem láttál olyan lányt, mint én. Jó. Oké. Pontosítsunk: leginkább arra a fiúhaverodra hasonlítok, akit sose tudnál elképzelni lányként. Leszámítva talán, hogy gyakorta hordok szoknyát. És hosszú a hajam. És vannak melleim. De amúgy tényleg, egészen fiús vagyok. Csak épp sajnos a fiúk idiótább változatát képviselem, így most egy kicsit el kell töprengenem: van neked egyáltalán ilyen haverod?
Sört iszok (nem sex on the beach-t, nem whisky kólát, hamisíthatatlan, amerikai sört), motorozok, számítógépeket bütykölök (Windows-t, Linux-ot egyaránt, de nem hagyom, hogy ez valaha is kitudódjon rólam), sci-fi fan vagyok (jó, annyira nem is, csak szeretem Douglas Adams-et) és ROHADTUL nem tud meghatni Edward Cullen ezerfelé ágazó hajkoronája. Imádok pörögni, mindenből viccet csinálok, bár szerintem túl intelligens a humorom ahhoz, hogy felfogjad. Nem is tudom, hogy mondjam el, a világért sem akarom, hogy megutálj, de valószínűleg fejben már réges-régen elkönyveltél, szóval, hogy őszinte legyek, én az észt mindig többre értékeltem, mint a körmök állapotát, vagy a pasimmal való, túlfűtött, erotikus kapcsolatot; akinek világképe nem egyezik az enyémmel, azt ugyan tolerálom (jó, oké, törekszem rá), de biztos nem teperek azért, hogy ő is toleráljon engem. Szókimondó vagyok, néha bántóan, a magam furcsán koraérett módján.




A múltam egy része...


Engem talán még nála is jobban meglepett.
Komolyan azt hittem, hogy ennél empatikusabb vagyok, viszont most az egyetlen probléma, ami eljut a tudatomig, hogy nem tudom, hogy a szendvicsemre raktam-e ketchupöt is, vagy csak mustárt és majonézt. Íz alapján nem. Szín alapján igen. Akkor most… mi van? Nem mondom, hogy nem ehető így ez a szendvics, csak tudod, az a furcsa hiányérzet, ami bennem van… Hiányérzet – igen, ez egy csodálatos szó. Tökéletesen leírja mostani állapotomat. Hiányérzet egyrészt a ketchup iránt. Másrészt pedig – és ezt most valahogy súlyosabbnak érzem – a csend és a nyugalom iránt. Nyugalom és csend, és talán még egy kis egyedüllét, vagyis inkább kettesben töltött nem egészen ötven perc a laptopommal, melyet sci-fi sorozatok nézésére szentelnék; pontosan erre lenne szükségem. Torchwood. Hallottál már róla? Nagyon izgalmas. Illetve… nos… még csak az első részt láttam, az pedig nem éppen volt meggyőző, de szívesen adnék neki újabb esélyt is, amennyiben magamra hagynának. Addig is azt mondom róla, hogy izgalmas. Fogalmam sincs, miért. Néha elég előítéletes vagyok, de azt hiszem, nem jól használom ezt a fogalmat, mert nálam egy előítélet lehet helyből pozitív is. Van ennek értelme?
- … és fogalmam sincs, mit tehetnék. – fejezte be ezzel a monológját. Erre te gondolom, felkapod a fejed, hogy mégis kicsoda és miért, és hogyan hallgatott el? A kicsodára egészen egyszerű a válaszom: a fickó, akire, mint társaságomra utaltam az előzőekben. Közelebbről nézve amúgy a lakótársam, egy lelkes informatikus, aki, ha csak teheti, C3+ nyelven beszél hozzám olyan dolgokról, amiket egyáltalán nem értek. Szögezzük le: ez most nem egy olyan alkalom, valahogy úgy tűnik, emberi szavakat használ, a szívét önti ki. Ám ezzel annyit se tudok kezdeni, mint a bináris számrendszerek problémáival. Mármint… ő? És az érzelmek? Mi a fene? Hm, hát igen, te nem ismered őt, és én ennél jobban most nem is fogom neked bemutatni, szóval azt hiszem, az iménti kérdéseim te nem fogod tudni nekem megválaszolni, de én a miért és a hogyan részt kifejthetem neked valahogy úgy, hogy azért, mert elfogyott belőle a mondani való, és akképpen, hogy… nos… keresd meg az egyik tankönyvedben a hangképzésről szóló részt, és hogy hogyan történik az, amikor az leáll, és akkor úgy. Megvagy? Pompás.
- Norah, te voltál már kórházban? – kérdezte mélabúsan. Ránéztem. Átfutott a fejemben, hogy talán ha valamit reagálok arra, amit eddig mondott, most nem kéne az ő kérdéseire is feleletet adnom.
- Öhm, egyszer. Öt-hat éve. – mondtam.
- És mi volt a bajod?
- Hát, nem az, ami az anyádnak. – szórakozottan végighúztam a mutató ujjam a klaviatúrámon, nem nyomtam le egy gombot sem, csak tudod, végigsimítottam. Eközben őt a hideg rázta ki. Oké. Nem kell nagy észkombájnnak lennem, hogy rájöjjek, hogy nem akar az anyjával és a kórházzal kapcsolatos beszólásokat hallani. Hát akkor… hadd kapja azt, amit akar. – Ühm, hogy őszinte legyek, inkább csak látogattam. Azóta kerülöm őket.
- Ó, hát… anya tényleg nem ezért megy kórházba. És kit látogattál?
- Az öcsémet.
- Mi volt a baja?
- Meghalt. – feleltem. Ő hümmögött. Én beleharaptam a szendvicsembe. Egyikünk sem szólalt meg. Nekem nem volt mondanivalóm, ő nem tudott mit mondani. Hát maradtunk csendben.

Két nap telt el, és még mindig nézetlenül hevert a merevlemezemen a sorozat minden további része. Ami a szobatársamat illeti, egy időre az apjához utazott. Az anyja ottmaradt a műtőasztalon.

template made by Caroline of I Life!

Vissza az elejére Go down
Caroline Hastings

Caroline Hastings


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2013. Apr. 02.
Age : 31

Norah Reed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Norah Reed   Norah Reed I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 4:32 pm




Elfogadva!


Hát mit is mondjak Norah. Eléggé megleptél, de mindent összevetve, nem tudok rá mit mondani mint azt, hogy gratulálok Smile
Nincs is más dolgod hátra, mint foglalózni és irány a játéktér Smile Jó szórakozást Wink

Vissza az elejére Go down
 
Norah Reed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: