I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Caroline Hastings
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Kendall Stevens
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Isabella Knight
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Admin
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
David Steele
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Aaron Barry
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Jared Lewis
David Steele Vote_lcapDavid Steele Voting_barDavid Steele Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
David Steele I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
David Steele I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
David Steele I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
David Steele I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
David Steele I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
David Steele I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
David Steele I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
David Steele I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
David Steele I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 David Steele

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Steele

David Steele


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 05.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

David Steele Empty
TémanyitásTárgy: David Steele   David Steele I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 1:21 pm




David Steele


" Az életet élvezni kell "







Fontos tudnivalók


Név: David Steele

Kor:19

Születés ideje, helye: 1994. február 23, New York

Csoport, titulus: tanuló +

Play by: Harold Edward Styles



Kívül & Belül


Kívül: 188 centi magas vagyok, ami szerintem egy átlagos magasság, bár sokan azt mondják, hogy ez már átlagon felüli. Smaragd zöld szemem van, ami sok nőt ejtett már rabul, de ez már nem annyira izgat engem. Barna göndör fürtjeim vannak, sokan mondták, hogy vágjam le, de ez már úgy hozzám nőtt, hogy képtelen lennék tőle megválni. Sokak szerint ez tesz engem kisfiússá és ezért nem vesznek néha komolyan. Szerintem ebben nem csak a hajam van, hanem a gödröcskéim is, de én szeretem ezeket a dolgokat magamon, hiszen ez tesz azzá, amilyen vagyok.

Belül: Mit is is mondhatnék... Egy bunkó, tapló vagyok ezt mindenki tudja, de azért én sem mindig vagyok ilyen. Vannak rosszabb és jobb pillanataim is, de van egy valaki aki mellett, ha rossz állapotban vagyok, akkor is rendes próbálok lenni. Nem vagyok romantikus alkatnak mondható, de ezen is javítani próbálok, hiszen a nőknek ez egy fontos dolog. Egyszer egy csaj a romantika hiány miatt dobott, így ezen nagyon dolgozom azóta. Talán mióta Kendall-el járok, azóta ez egyre jobban megy. Úgy érzem már az orrom sem hordom fent annyira, pedig régen erről ismert meg mindenki. Az egómból, még mindig nem vesztettem egy cseppett sem, még így sem, hogy nem nézek le mindenkit aki az utamba kerül.



A múltam egy része...


Nem is értem miért hagytam magam elráncigálni ide. Nem is vagyok jóban azzal aki szervezte ezt az idióta partit, igazából, ha két olyan szót váltottam vele, úgy, hogy nem szóltam be neki, az nagy szó. Nem azért nem bírtam a srácot, mert stréber volt, vagy ilyenek, csak szúrta a szememet. Nem nagyon öltöztem be a bulira, csak felvettem egy fekete farmert, egy fehér V-nyakú felsőt, és rá egy, hosszú ujjú inget, aminek feltűrtem az ujjait, hiszen még meleg volt az idő, de este szerintem már fáznék nélküle. Amikor megérkeztem, már a javában ment a buli, senki nem volt már szomjas, de azért ittak. Én is követni akartam a példájukat, így a bárpulthoz sétáltam és szereztem magamnak egy pohár italt. Elgondolkoztam azon, hogy nekem is be kéne állnom a többiekhez és az asztal alá inni magamat, de úgy éreztem, hogy nem méltó arra ez a sok ember, hogy engem olyan kiszolgáltatott állapotban lásson, így csak pár pohárral ittam. Az egész este alatt körbejártam a klubbot, nem egyszer, valami elfoglaltságot kerestem, vagy inkább valakit akivel elfoglalhatom magam, de nagyon sokáig nem láttam semmit, vagy épp senkit, és mikor épp feladni akartam megláttam egy gyönyörű lányt. Magas volt, hosszú barna hajjal, igéző csokibarna szemekkel, és mindenki azt mondaná, hogy mindennapi csaj, de nekem akkor sem volt az, abban a pillanatban legalább is. El is indultam felé, azzal a szándékkal, hogy megszerzem magamnak.
~~~
Lassan nyitottam ki a szememet, de egyből be is csuktam, mert szemembe sütött a nap. Átfordultam a másik oldalamra és kinyitottam a szemem, majd megláttam magam mellett a tegnap esti lányt. Pislogtam párat és körbenéztem a szobában, csakhogy tudjam, hol is vagyok. A saját szobámban voltam, szóval arról, szó sem lehet, hogy gyorsan felkelek és hangtalanul lelépek, hiszen én voltam itthon. Lassan kimásztam azért az ágyamból és felöltöztem, majd leültem az ágy szélére és vártam, hogy a lány felkeljen. Amíg halkan pihegett, én nekem kattogott az agyam. Most, hogy így jobban megnéztem magamnak a lányt, és nem csak a vágy irányított, rájöttem, hogy ennél több nem kell. Oké, hogy nagyon is szép lány volt, és szívesen visszafeküdtem volna mellé, hogy még egy kicsit szórakozzunk, de nem tehetem. Így is kaptam már vagy 6 üzenetet. Amint felkelt a lány megbeszéltük a dolgot, így Ő hazament, én meg összeszedtem magam. 2 hónap múlva képtelen voltam tovább ücsörögni, így megkerestem a csajt. Kiderült, hogy fiatalabb, mint én, hogy még csak gimnazista, de nem érdekelt. Addig csak idősebb nőim voltak, de úgy vettem észre, hogy fiatalabbal sokkal jobb, hiszen életem legjobb pillanatait töltöttem vele. Ennek köszönhető, hogy már egy éve velem van, és ennél jobbat nem is kívánhatnék.

template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Kendall Stevens

Kendall Stevens


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Mar. 31.

David Steele Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Steele   David Steele I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:21 pm




Elfogadva!


Minden szavát imádtam Kedves David! Olvastam volna még tovább, de egyszer csak a végére értem. Pont ilyennek képzeltelek el, és az, hogy ilyen gyorsan ideértél csak javít a helyzeten. remélem lesz pár emlékezetes pillanatunk együtt!Smile♥️
Irány foglalózni!

Vissza az elejére Go down
 
David Steele
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: