I Life!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Life!

Ez a történet 4 nem átlagos kamaszlányról szól akik egy életre való barátságot kötnek amíg meg nem történik a baj.... Gyere, regisztrálj és tudd meg, hogy mi történik velük.
 
KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  BelépésBelépés  KeresésKeresés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Chatbox
Top posters
Viviana Smith
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Caroline Hastings
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Kimberly Montgomery
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Stella Grace Dawson
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Kendall Stevens
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Isabella Knight
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Admin
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
David Steele
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Aaron Barry
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Jared Lewis
Isabella Knight Vote_lcapIsabella Knight Voting_barIsabella Knight Vote_rcap 
Keresett karakterek
Szabadon választható (Isa exe/barátja)
Szabadon választható (Isa legjobb barátnője)
Szabadon választható (Caroline barátja)
… Hastings (Caroline hugicája)
Milena Parker (Jared exe)
Josh ... választható (David legjobb barátja)
Legutóbbi témák
» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Isabella Knight I_icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 12:04 pm by Stella Grace Dawson

» Purgen - Russia
Isabella Knight I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 10:00 pm by Aaron Barry

» Enjoy The Hunt
Isabella Knight I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 5:07 am by Kendall Stevens

» Hiányzásnapló
Isabella Knight I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:31 pm by Kimberly Montgomery

» Hosszú folyosó
Isabella Knight I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 12:03 pm by Caroline Hastings

» szent johanna gimi
Isabella Knight I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:39 pm by David Steele

» Teen Wolf - Farkasbőrben
Isabella Knight I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 7:24 pm by Caroline Hastings

» Jesen Ackles
Isabella Knight I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:08 pm by Kimberly Montgomery

» Samuel Boyd Hardin irodája
Isabella Knight I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 8:10 pm by Viviana Smith

Kiemelt társoldalak






Twilight after dark




Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szomb. Május 04, 2013 6:55 pm-kor volt itt.

 

 Isabella Knight

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isabella Knight

Isabella Knight


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 36
Tartózkodási hely : New York

Isabella Knight Empty
TémanyitásTárgy: Isabella Knight   Isabella Knight I_icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 8:09 pm




First Last


"Behunyta a szemét, és elmerült a meleg sötétben, amely elválasztja az alvást az ébrenléttől, ahol a valóság meghajlik, és lobog a gondolatok szelében, ahol az alkotókészség mindenféle korláttól mentesen virágozhat, ahol minden lehetséges."







Fontos tudnivalók


Név:Isabella Ashley Knight

Kor:24

Születés ideje, helye: 1988. Április 15. ,New York

Csoport, titulus: Tanár, The Wanted

Play by:Victoria Justice



Kívül & Belül


Kívül: Barna színűek a szemeim. Néha szemüveget hordok olvasáshoz, meg, ha papírmunkázom otthon.
Barna hosszú, egyenes hajam van. Amit általában kiengedve hordok. Alkalomhoz illően felkötöm, vagy begöndörítem. Kb. 175 cm magas vagyok. Eléggé soványka vagyok, hosszú lábaim vannak és kerek idomaim. Amit a fiúk előszeretettel bámulgatnak. Van pár kisebb tetoválásom. Mivel egy iskolába járok, valamennyire követem a divatot. Persze azért otthon, ha tehetem, mackóban és nyúzott pólóban szaladgálok. Én olyankor abban érzem jól magamat és kényelmes is. a számomra.


Belül:Egy kedves, aranyos lány vagyok. Szeretem a gyerekeket, hisz nekem is van egy lányom. Néha hamar felkapom a vizet, egy apró kis dolog miatt is. Régebben csendes, visszahúzódó voltam, de ez mára már változott. Nem nagyon szeretek bulizni, de ha meghívnak, valahová elmegyek, de nem mindig iszok. Cigizek, ami tudom nem a legjobb dolog, de ha ideges vagyok, ez segít a legjobban.
Szeretem a munkámat. Szabadidőmben, a lányommal vagyok, énekelek és dalokat írok. Ha egyedül akarok lenni, egy csendes helyre elmegyek, zene be, világ ki.




A múltam egy része...


Hogy mi is az én történetem? Amilyen szépen indult, kissé hepe - hupásan folytatódott, majd kupidó kis nyilacskája eltalált, közbe jött egy kis baj, de számomra nem is mondható annak.
Ne York-ban születtem, ezelőtt 24 évvel. Egy rendes családi környezetben születtem meg elsőnek a családba. Én utánam, még született, 4 év múlva egy öcsém, és 2 év múlva egy húgom. Elég nagycsalád vagyunk. Egy nagy házban éltünk. Mint minden családban, nálunk is voltak nézeteltérések, veszekedések, szobafogság, szabály megszegések, nem megyek időben haza, stb…
A gyermekkorom mesés volt. Szinte mindent megkaptam, amire csak vágytam. Kiváló nevelést kaptam. Az általános iskolában kitűnő voltam minden évben mindenből. De miután közép suliba, kerültem, mint minden kamasz, én is mentem a sok hülye után. Nem tanultam valami jól, lógtam, buliztam, cigiztem, ittam.
Aztán közép suli utolsó év elején észhez tértem és tanulni kezdtem, hisz le kellett, hogy érettségizzek és tovább tudjak tanulni ének tanárnak. Ugyanis az szerettem volna lenni. Imádtam énekelni akkoriban és most is imádok. Összeszedtem magamat és azért nem kitűnővel, de 4-esekkel megkaptam az érettségimet.
Ide New York-ba az egyik legjobb egyetemre adtam ebe a jelentkezésemet és sikeresen fel is vettek.
Kicsit félve kezdtem el az első évemet az énektanári szakon, az egyetemen. Eleinte egyedül voltam és nem jól éreztem magamat, de azután, lett egy legjobb barátnőm, aki mindenben ellettem volt, bármiről is volt szó.
Na és persze a nagy szerelem. 18 éves koromban történt meg, pár hónap után, hogy odamentem az egyetemre, egy akkor 20 éves srácba beleszerettem. Eleinte nem kedvelt, de a napok múlásával megkedvelt és ő is belém esett. Összejöttünk egymással és boldog 3 évet töltöttünk együtt.
Viszont történt valami, ami elsőnek ledöbbentett, de boldog voltam tőle. Terhes lettem! Azt hittem, hogy ő is úgy fog vélekedni erről a dologról, mint én! Először kicsit illyedten, de azután boldog lenne.
Ez nem így lett. Otthagyott engem, minket. Azt mondta, hogy vetessem el, de én ezt nem akartam, hisz az én termésem gyümölcse növekedik bennem.
Miután anyuék megtudták, eleinte kiborultak, de azután, azt mondták költözzek hozzájuk, hogy tudjanak vigyázni rám. A szüleim mellett, a legjobb barátnőm is támogatott engem és mellettem volt minden percemben. Míg terhes voltam és tudtam, mentem és tanultam az egyetemen.
Jelenleg 24 éves vagyok és van egy csodálatosan szép 3 éves kislányom. Anyuék-tól nem messze lakom, hogy tudjanak vigyázni a lányomra, ha dolgozom. Ugyanis az egyik középiskolában tanítok, mint ének tanár, lassan 2 éve. Kapcsolatom az óta sem volt, de nem is szeretnék egyelőre a kislányom és munkám a fontos.

template made by Caroline of I Life!
Vissza az elejére Go down
Viviana Smith

Viviana Smith


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Apr. 01.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Isabella Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Knight   Isabella Knight I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 5:27 pm




Elfogadva!


Megérkezett az első tanárunk Very Happy Nagyon örülünk neked. Foglalj avit, aztán irány a játéktér!

Vissza az elejére Go down
 
Isabella Knight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I Life! :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: